AmeriGas

kilka słów o nas

AmeriGas Polska jest częścią UGI Corporation, międzynarodowego koncernu, który od prawie 130 lat specjalizuje się w dostarczaniu zróżnicowanych źródeł energii, w tym gazu skroplonego LPG.

AmeriGas jest współliderem rynku gazu skroplonego w Polsce i najdynamiczniej rozwijająca się firmą w branży LPG w kraju.

Nasza oferta

Butle i zbiorniki AmeriGas są alternatywnym źródłem energii, możliwym do wykorzystania praktycznie w każdej sytuacji.

Butle

Przyjazny środowisku, wydajny i uniwersalny. Używajac gazu w butlach, możesz mieć LPG kiedy tylko tego potrzebujesz.

Zbiorniki dla domów

Gaz LPG ma wiele zastowań: ogrzewanie, gotowanie czy nawet generowanie prądu – wszystko bez konieczności podłączania się do źródła prądu czy gazu naturalnego.

Zbiorniki dla przemysłu i rolnictwa

LPG znajduje zastosowanie w wielu procesach technologicznych, a także w ogrzewaniu pomieszczeń o dużej kubaturze i wody użytkowej.

Nasza oferta

AmeriGas Polska oferuje swoim Klientom szereg kompleksowych rozwiązań, które wyróżnia najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Butle dla wózków widłowych

Gaz skroplony LPG w butlach AmeriGas to wypróbowane i pewne źródło zasilania wszystkich typów wózków widłowych, zarówno oryginalnie jak i wtórnie przystosowanych do zasilania LPG.

Autogaz

Autogaz AmeriGas to paliwo o stałej najwyższej jakości, dostępne w sieciach sprzedaży czołowych marek prowadzących stacje paliw w Polsce, na stacjach własnych AmeriGas, oraz stacjach prywatnych.

Aerozole

AmeriGas Polska jest dostawcą najwyższej jakości bezwonnych mieszanin gazowych powszechnie stosowanych w przemyśle, m.in. do produkcji aerozoli oraz opakowań i pianek polietylenowych.